Drodzy Klienci!

W związku z obecną sytuacją wprowadzamy zmiany w pracach serwisu. Dbając o Państwa zdrowie
oraz zdrowie naszego zespołu obsługujemy tylko wcześniej umówionych klientów.

Rezerwacji można dokonać klikając na poniższy link lub dzwoniąc pod nr tel. 793 438 232 

 

W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

W naszym serwisie pracujemy na światowej klasy maszynach Hunter, Corghi, M&B Engineering oraz GIULIANO. Obsługujemy koła do 56”, opony niskoprofilowe, opony typu RUNFLAT, koła z czujnikami TPMS.

Koła ciężarowe montujemy i wyważamy zarówno w serwisie stacjonarnym jak i we wskazanym przez klienta miejscu. Do obsługi w terenie posiadamy w pełni wyposażone mobilne auto serwisowe.

 

W ofercie firmy znajdziecie Państwo opony do każdego typu pojazdu, ale naszą specjalnością są opony ciężarowe. Prowadzimy sprzedaż takich opon jak Bridgestone, Goodyear, Dunlop, Michelin i Continental ale w naszej ofercie mamy również opony marek azjatyckich. Jesteśmy przedstawicielami marek TOYO TIRES oraz YOKOHAMA

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi polskimi, europejskimi oraz pozaeuropejskimi hurtowniami co pozwala nam należycie obsługiwać naszych klientów, tak aby do nas zawsze wracali.
Zapraszamy do współpracy firmy transportowe, serwisy samochodów ciężarowych oraz firmy posiadające własne floty. Zapewniamy konkurencyjne ceny, rzetelną i fachową obsługę oraz szybki czas realizacji zamówień.

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe związane z drogowym przewozem ładunków standardowych na trasach krajowych i międzynarodowych. Dysponujemy flotą kilkunastu jednostek o ładowności od 1,5t do 24t. Posiadamy ceryfikaty Euro 6, XL oraz Multilock. Przykładamy szczególną wage do terminowości oraz do dokumentacji transportowej - klienci w ciągu 24h od rozładunku otrzymują cyfrową wersję dokumentacji związanej z wykonaną usługą. Cały proces transportowy jest monitorowany 24h/dobę. Nasi kierowcy posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży oraz biegle władają językiem angielskim lub niemieckim, co podnosi jakość oferowanych przez nas usług.

Zadzwoń i umów się na spotkanie z nami by poznać szczegóły współpracy.

  DOSTAWA NA CZAS

Własna flota pozwala nam terminowo i bezpiecznie zrealizować dostawę we wskazane miejsce.

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Znajomość rynku. Wiedza o oponach. Ludzie z pasją. … dzięki temu zamówienia niemożliwe realizujemy od ręki.

Zobacz FILM

KONTAKT

Adres: 36-046 Zgłobień 62
Tel. 793 438 232

E-mail: biuro@mlggroup.pl
Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 8.00 - 17.00
Sob.: 8.00 - 13.00