O nas

Firma MLG GROUP rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Jest rodzinną firmą, której główną działalnością jest sprzedaż ogumienia do samochodów ciężarowych.

Jesteśmy dystrybutorami takich marek jak Goodyear, Dunlop, Bridgestone, Michelin, Continental oraz bezpośrednimi importerami chińskich opon. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi europejskimi hurtowniami możemy sprowadzić dla Państwa każdą oponę.

Wiedząc, jak bardzo istotnym i ważnym czynnikiem w prowadzeniu biznesu jest czas zapewniamy 24h termin realizacji zamówień. Umożliwia nam to własna flota samochodów dostawczych oraz wieloletnia już współpraca z firmą kurierską.

Ważnym wydarzeniem dla firmy był udział w 2012 roku w międzynarodowych targach oponiarskich Reifen Essen, które są jednymi z największych targów w przemyśle oponiarskim. Nasze stoisko, choć niewielkie cieszyło sie bardzo dużym zainteresowaniem.

Kolejnym istotnym dla nas wydarzeniem było wybudowanie w 2015r. nowej siedziby firmy w Zgłobniu k. Rzeszowa. Na ponad 5000m2 wybudowaliśmy halę, która pozwoli nam zmagazynować nawet 5000 szt opon ciężarowych, duży plac manewrowy oraz biuro.

W maju 2016r. uruchomiliśmy Mobilny Serwis Opon Ciężarowych. Wyposażony we włoski sprzęt do montażu i demontażu oraz wyważania opon pozwala świadczyć usługi w dogodnym dla naszych klientów miejscu.

Rok 2017 zaczęliśmy inwestycjami. Zakupiliśmy montażownicę opon osobowych oraz ciężarowych, oraz wyważarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać koła do 56″

Biznes to ludzie” jest hasłem przewodnim naszej firmy. I to właśnie na relacjach międzyludzkich oraz wzajemnym zaufaniu i partnerstwie opieramy nasze działania. Obecnie obsługujemy znaczną część flot transportowych oraz serwisów samochodów ciężarowych z terenu południowej i południowo-wschodniej części Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.