Kontakt

Dane firmy

MLG GROUP Łukasz Gorczyca

36-046 Zgłobień 62
e-mail: biuro@mlggroup.pl

NIP 685 209 56 26 · REGON 180156716

Biuro / Magazyn

36-046 Zgłobień 62
woj. podkarpackie

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8.00 - 17.00
Sob.: zamknięte

 

 Nasz zespół

Łukasz Gorczyca

tel. 793 438 232

l.gorczyca@mlggroup.pl

właściciel

 

Artur Cyburt

tel. +48 606 703 293

a.cyburt@mlggroup.pl

opony osobowe, dostawcze, rolnicze i przemysłowe, felgi

 

Dawid Dyderski

tel. 533 397 391

d.dyderski@mlggroup.pl

opony ciężarowe, obsługa flot, telematyka webfleet solutions

 

Agnieszka Pitula-Kędziera

tel. 881 326 336

agnieszka@mlggroup.pl

opony ciężarowe, obsługa flot, telematyka webfleet solutions

 

Barbara Lecnar

tel. 720 808 988

barbara@mlggroup.pl

transport ciężarowy międzynarodowy, spedycja

 

 TRWA SEZON JESIENNO-ZIMOWY. PRACUJEMY od 8.00 do 17.00 

W soboty pracujemy od 08.00 do 13.00. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji terminu wymiany opon 791 288 114

Lokalizacja biura i magazynu